Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2019. november 8., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    november 8., péntek:
    ——————–
    M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Oroszlány-Szolnok

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Kasimpasa
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Hoffenheim

    Sport 2
18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szolnok-Olympiakosz

    Eurosport 1
10.00: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Cshongdzsu
19.55: Pályakerékpár, világkupa, Glasgow

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Watford

    Digisport 2
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Bologna

    Digisport 3
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux

    Spíler 1
20.50: Labdarúgás, angol FA Kupa, Dulwich Hamlet-Carlisle United

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Leganés

    november 9., szombat:
    ———————
    M4 Sport
15.15: Vízilabda, női ob I, UVSE-BVSC
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Kisvárda
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK
22.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Montreal

    Sport 1
12.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Sävehof-Győr
15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, DVSC-Jagodina
17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Reszt-Veszprém
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Kristiansand
20.30: Labdarúgás, Copa Sudamericana, Colón-Independiente

    Sport 2
13.00: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, Kastamonu-Vác
15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Leipzig
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Dortmund
20.45: Küzdősport, UFC Fight Night, Moszkva

    Eurosport 1
19.25: Pályakerékpár, világkupa, Glasgow

    Eurosport 2
10.00: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Cshongdzsu

    Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Verona
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa

    Digisport 2
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest – Paris Saint-Germain
20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-Marseille

    Digisport 3
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Metz

    Spíler 1
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Sheffield United
17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal

    Spíler 2
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Valladolid
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Granada
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Celta Vigo


    november 10., vasárnap:
    ———————–
    M4 Sport
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-FTC
20.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Montreal

    Sport 1
14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, Érd-Kubany Krasznodar
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Elverum
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kiel-Porto

    Sport 2
13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Werder Bremen
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Leverkusen
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-Kansas City Chiefs
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Green Bay Packers-Carolina Panthers

    Eurosport 1
 4.55: Autósport, endurance-világbajnokság, Sanghaj
13.40: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, Silvelle

    Eurosport 2
10.00: Küzdősport, szambó-világbajnokság, Cshongdzsu
15.25: Pályakerékpár, világkupa, Glasgow

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Fiorentina
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Milan

    Digisport 2
15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Roma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Lecce
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-St. Étienne
21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

    Spíler 1
12.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Dover Athletic-Southend United
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Aston Villa

    Spíler 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Villarreal
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atheltic Bilbao-Levante
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Espanyol
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Osasuna
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla

Hozzászólás