Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2019. március 15., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 15., péntek:
——————–
M4 Sport
12.00: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
18.00: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger – FTC-Telekom

Sport 1
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Freiburg

Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Santa Clara

Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 6. szakasz
17.15: Síugrás, vk, Vikersund
20.45: Gyorsaságimotoros hosszútávú vb, Sebring

Eurosport 2
9.30 és 16.45: Sznúker, Gibraltár Open
12.00: Alpesi sí, vk-döntő, csapatverseny, Soldeu
13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 3. szakasz

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, az Európa-liga negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon
20.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Fiorentina

Digisport 2
19.00: Tenisz, ATP-torna, negyeddöntő, Indian Wells

Digisport 3
18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Barcelona
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco

Spíler2 TV
11.55: Labdarúgás, a BL negyed- és elődöntőjének sorsolása, Nyon

március 16., szombat:
———————
M4 Sport
7.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés
12.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Dunaújvárosi KKA – FTC-Rail Cargo
15.00: Kézilabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Érd-Győri Audi ETO KC
16.45: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Kisvárda FC
19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-DVTK

Sport 1
12.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Barisz Asztana-Avangard Omszk
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-RB Leipzig
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Borussia Dortmund
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Marítimo

Sport 2
13.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Jekatyerinburg
15.00: Vízilabda, férfi BL, csoportkör, Olimpiakosz-Szolnoki Dózsa
17.30: Kosárlabda, NBA, Boston Celtics-Atlanta Hawks

Eurosport 1
3.00: Gyorsaságimotoros hosszútávú vb, Sebring
9.15 és 12.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi óriás-műlesiklás
10.15: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, női műlesiklás
13.15: Sílövészet, vb, Östersund
15.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 7. szakasz
17.00: Síugrás, vk, Vikersund
19.30: Curling, női vb, Silkeborg

Eurosport 2
7.00 és 10.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
11.45: Északi összetett, vk, Schonach
13.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu
14.15: Sífutás, vk, Falun
16.00: Sílövészet, vb, Östersund, férfi váltó
18.30: Sznúker, Gibraltár Open

Digisport 1
2.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, elődöntők
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-AS Roma
20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Bologna

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Göztepe
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, elődöntő

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-St. Étienne

Spíler1 TV
0.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Philadelphia Flyers
9.55: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld, 1. futam
21.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Florida Panthers

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Celta Vigo
18.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, La Liga, Léganes-Girona

március 17., vasárnap:
———————-
M4 Sport
6.00: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam
13.30: Kézilabda, férfi NB I, MOL Pick-Szeged – Telekom-Veszprém
15.30: Kézilabda, női Magyar Kupa, bronzmérkőzés
17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, döntő

Sport 1
13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Werder Bremen
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Nürnberg
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz

Sport 2
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Löwen
18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-Benfica
20.30: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers

Eurosport 1
9.15 és 12.30: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, női óriás-műlesiklás
10.15: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu, férfi műlesiklás
11.15 és 14.15: Sífutás, vk, Falun
13.15: Sílövészet, vb, Östersund
15.45: Sílövészet, vb, Östersund
17.00: Síugrás, vk, Vikersund
19.45: Sznúker, Gibraltár Open

Eurosport 2
7.00, 8.00 és 10.00: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
11.45: Északi összetett, vk, Schonach
13.00: Alpesisí, vk-döntő, Soldeu
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz
17.00: Sznúker, Gibraltár Open

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Juventus
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Liverpool
17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Udinese
20.10: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Internazionale
23.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, döntő

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Parma
17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Salzburg
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Marseille

Digisport 3
14.25: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Montpellier
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Rennes
21.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő

Spíler1 TV
0.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals
3.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Nashville Predators
7.00, 8.10, 9.55: Motorsport, Superbike-vb, Thaiföld
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea
20.00: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-New Jersey Devils
23.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-New York Islanders

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Sevilla
18.15: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Getafe
20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-FC Barcelona

 

Hozzászólás