Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2019. február 22., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

február 22., péntek:
——————–
M4 Sport
20.00: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Olaszország-Magyarország

Duna World
14.30: Tenisz-WTA-torna, Budapest

Sport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bremen-Stuttgart

Sport 2
17.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Düsseldorf
21.30: Ökölvívás, profi gála, Budakalász, Szellő Imre-Denis Simic

Eurosport 1
10.00: Északi összetett, világbajnokság, Seefeld
12.45: Alpesi sí, világkupa, Banszko
14.00: Síugrás, világbajnokság, Seefeld
15.45: Északi összetett, világbajnokság, Seefeld
19.45: Sznúker, Shoot Out, Watford

Eurosport 2
9.15: Alpesi sí, világkupa, Banszko
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
13.45: Sznúker, Shoot Out, Watford
15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 3. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
14.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.10: Labdarúgás, Serie A, Milan-Empoli

Digisport 2
17.45: Jégkorong, EBEL, középszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lille

Digisport 3
18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Fenerbahce
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Bayern München

Spíler1 TV
20.15: Labdarúgás, Premier League, West Ham-Fulham

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Huesca

február 23., szombat:
———————
M4 Sport
14.30: Kézilabda, női NB I, Vác-Siófok
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Puskás Akadémia
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MTK Budapest

Sport 1
13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-Győri Audi ETO KC
15.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Balatonfüred – Saint-Raphael
17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Nantes – MOL-Pick Szeged
19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria – Thüringer

Sport 2
0.00 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro
13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Köln-Sandhausen
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hertha
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-Nürnberg
20.30: Küzdősport, UFC Fight Night, Prága

Eurosport 1
2.15 és 5.00: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Victoria
8.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Fehéroroszország
10.30: Sífutás, vb, Seefeld
14.00: Síugrás, vb, Seefeld
19.45: Sznúker, Shoot Out, Watford

Eurosport 2
8.45: Szabadstílusú sí, vk, Sunny Valley
10.30: Alpesi sí, vk, Crans Montana
12.00: Sílövészet, Európa-bajnokság, Fehéroroszország
13.15: Szánkó, vk, Szocsi
15.15: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 4. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 4. szakasz

Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Tottenham
16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj
20.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Roma

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Atalanta
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Nimes
20.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Nice

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Bursaspor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Angers

Spíler1 TV
4.00: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Winnipeg Jets
13.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Tottenham
18.00: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Crystal Palace
23.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-San Jose Sharks

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Barcelona
18.15: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Eibar

február 24., vasárnap:
———————-
M4 Sport
14.15: Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő
17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvár-ZTE

Sport 1
12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos-Tatabánya – Hannover-Burgdorf
15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Kiel-GOG
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Meskov Breszt
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Montpellier-Barcelona

Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Frankfurt
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Leverkusen
21.30: Kosárlabda, NBA, Toronto Raptors-Orlando Magic

Eurosport 1
3.15 és 5.00: Motorsport, Supersport- és Superbike-világbajnokság, Victoria
8.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Fehéroroszország
10.00 és 13.00: Északi összetett, vb, Seefeld
11.30: Sífutás, vb, Seefeld
14.30: Síugrás, vb, Seefeld
19.45: Sznúker, Shoot Out, Watford

Eurosport 2
8.45: Szabadstílusú sí, vk, Sunny Valley
10.30: Alpesi sí, vk, Crans Montana
12.30: Alpesi sí, vk, Banszko
15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 5. szakasz
16.15: Kerékpár, Algarvei körverseny, 5. szakasz

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Cagliari
14.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Juventus
20.10: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Genoa
17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Napoli
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Bordeaux
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Marseille

Spíler1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Pittsburgh Penguins
14.20: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Liverpool
18.30: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-New York Islanders

Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Villarreal
18.15: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Betis
20.30: Labdarúgás, La Liga, Levante-Real Madrid

 

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s