Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest, 2019. január 31., csütörtök (MTI) – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

január 31., csütörtök:
———————-
M4 Sport
17.45: Kosárlabda, női Euroliga, csoportmeccs, Sopron Basket-CB Avenida Salamanca
19.45: Röplabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE

Sport 1
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Internazionale-Lazio

Sport 2
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Union Berlin-1. FC Köln

Eurosport 1
10.00, 14.45 és 19.45: Sznúker, Német Masters, Berlin, 2. nap

Eurosport 2
20.00: Kerékpár, 6 napos verseny, Koppenhága, 1. nap

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Fenerbahce

Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Zalgiris Kaunas
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Barcelona

Digisport 3
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia – Makkabi Tel-Aviv

február 1., péntek:
——————-
M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Zalakerámia ZTE NKK – Falco-Vulcano

Duna World
15.55: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, Németország-Magyarország, Frankfurt

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Milwaukee Bucks
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-RB Leipzig

Sport 2
19.00: Kézilabda, All Star-mérkőzés, Stuttgart, Németország – Bundesliga-válogatott

Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Maribor, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam
15.45: Síugrás, világkupa, Oberstdorf

Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin
16.55: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
19.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Bolzano

Digisport 3
18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Fenerbahce
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efesz

Spíler 1 TV
2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Columbus Blue Jackets

 

Hozzászólás