Rio 2016 – A teljes hétfői műsor

Budapest, 2016. augusztus 8., hétfő (MTI) – A riói olimpia teljes hétfői programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban, az adott napon hány számban osztanak érmet.

Rio de Janeiro, 2016. augusztus 8. Hosszú Katinka a 2016-os riói nyári olimpia 100 méteres hátúszás versenyszámának elõdöntõje után a Rio de Janeiró-i Olimpiai Uszodában 2016. augusztus 7-én. Hosszú Katinka a második legjobb idõvel bejutott a döntõbe. MTI Fotó: Kovács Tamás
Rio de Janeiro, 2016. augusztus 8.
Hosszú Katinka a 2016-os riói nyári olimpia 100 méteres hátúszás versenyszámának elõdöntõje után a Rio de Janeiró-i Olimpiai Uszodában 2016. augusztus 7-én. Hosszú Katinka a második legjobb idõvel bejutott a döntõbe.
MTI Fotó: Kovács Tamás

augusztus 8., hétfő (éremosztás 14 számban):
——————————————–

EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-16.10 (08.30-11.10): alsóági középfutamok E/F – férfi és női egypár, reményfutamok – női kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, női négypár, férfi négypár, férfi négyes, előfutamok – női nyolcas, férfi nyolcas

ÍJÁSZAT (Szambasétány):
14.00-22.40 (09.00-17.40): férfi és női egyéni, 32-es és 16-os tábla

SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) – 2
14.00-15.15 (09.00-10.15): férfi légpuska, alapverseny, 60 lövés
17.00-17.30 (12.00-12.30): FÉRFI LÉGPUSKA, DÖNTŐ
14.30-17.30 (09.30-12.30): férfi trap, alapverseny, 2. nap 50 lövés
20.00-21.00 (15.00-16.00): FÉRFI TRAP, DÖNTŐ

VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) – 1
14.00-17.55 (09.00-12.55): női kard egyéni a negyeddöntőig
21.00-23.00 (16.00-18.00): NŐI KARD EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzések, 2. forduló:
A csoport:
14.00 (9.00): Szerbia-Görögország
18.00 (13.00): MAGYARORSZÁG-Ausztrália
kedd 00.30 (19.30): Japán-Brazília
B csoport:
15.20 (10.20): Olaszország-Franciaország
16.40 (11.40): Egyesült Államok-Spanyolország
kedd 1.50 (20.50): Horvátország-Montenegró

KÉZILABDA (Jövő Aréna)
női csoportmérkőzések, 2. forduló:
A csoport:
19.40 (14.40): Spanyolország-Norvégia
21.40 (16.40): Brazília-Románia
kedd 2.50 (21.50): Angola-Montenegró
B csoport:
14.30 (9.30): Koreai Köztársaság-Svédország
16.30 (11.30): Franciaország-Oroszország
kedd 0.50 (19.50): Argentína-Hollandia

RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
női csoportmérkőzések, 2. forduló:
A csoport:
16.35 (11.35): Japán-Kamerun
22.05 (17.05): Szerbia-Puerto Rico
kedd 1.30 (20.30): Oroszország-Koreai Köztársaság
B csoport:
14.30 (9.30): Kína-Olaszország
20.00 (15.00): Egyesült Államok-Hollandia
kedd 3.35 (22.35): Brazília-Argentína

ASZTALITENISZ (Riocentro – 3-as Pavilon)
15.00-19.00 (10.00-14.00): női és férfi egyes 3. forduló
21.00-03.30 (16.00-22.30): női és férfi egyes 4. forduló

CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna) – 2
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 57 kg és férfi 73 kg, előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 57 KG ÉS FÉRFI 73 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
15.00-20.15 (10.00-15.15): férfi és női csoportmérkőzés
22.00-03.15 (17.00-22.15): női csoportmérkőzések

STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
15.00-5.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

SÚLYEMELÉS (Riocentro – 2-es Pavilon) – 2
15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 62 kg B csoport, női 58 kg B csoport
20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 58 KG A CSOPORT
kedd 00.00-01.40 (19.00-20.40): FÉRFI 62 KG A CSOPORT

TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00 (10.45-23.00): férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros 2. forduló

LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)
15.00-20.00 (10.00-15.00): lovastusa, egyéni és csapatverseny – tereplovaglás

ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro – 6-os Pavilon)
16.00-18.15 (11.00-14.00): férfi 49, 69 és 75 kg mérkőzések a 32 között, férfi 91 kg nyolcaddöntő
22.00-01.00 (17.00-20.00): férfi 49, 69 és 75 kg mérkőzések a 32 között, férfi 91 kg nyolcaddöntő

KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)
női csoportmérkőzések:
A csoport:
22.30 (17.30) Japán-Brazília
B csoport:
17.00 (12.00) Spanyolország-Egyesült Államok
19.15 (14.15) Kanada-Szerbia
kedd 0.45 (hétfő 19.45) Szenegál-Kína
férfi csoportmérkőzések:
A csoport:
19.15 (14.15) Szerbia-Ausztrália
24.00 (19.00) Egyesült Államok-Venezuela
kedd 3.30 (hétfő 22.30) Franciaország-Kína

KAJAK-KENU, SZLALOM (Szlalomkajak Stadion)
17.30-21.00 (12.30-16.00): férfi C-2 és női K-1 előfutamok

RÖGBI (Deodoro Stadion) – 1
17.30-19.30 (12.30-14.30): női mérkőzések a 11. helyért, a 9. helyért, az 5-8. helyért
19.30-20.30 (14.30-15.30): női elődöntő
22.30-23.30 (17.30-18.30): női mérkőzések a 7. és az 5. helyért
23.30-00.30 (18.30-19.30): bronzmérkőzés, DÖNTŐ

ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda) – 4
18.00-19.15 (13.00-14.15): előfutamok – férfiak: 200 m pillangó – nők: 200 m gyors, 200 m vegyes
kedd 3.00-5.00 (22.00-24.00): elődöntők, döntők – férfiak: 200 M GYORS DÖNTŐ, 100 M HÁT DÖNTŐ, 200 m pillangó elődöntő – nők: 200 m gyors elődöntő, 100 M HÁT DÖNTŐ, 100 M MELL DÖNTŐ, 200 m vegyes elődöntő

VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-20.40 (13.00-15.40): női és férfi szörf 1., 2., 3. futam, férfi és női Laser 1., 2. futam

MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda) – 1
21.00-22.00 (16.00-17.00): FÉRFI SZINKRONTORONYUGRÁS

TORNA (Rio Olimpiai Aréna) – 1
21.00-23.40 (16.00-18.40): FÉRFI CSAPATVERSENY

 

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Kapcsolódás: %s