Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2014. június 20., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Sports TV
június 20., péntek:
——————-
M1
17.35: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Olaszország-Costa Rica
20.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Svájc-Franciaország
23.50: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Honduras-Ecuador

Sport 2
20.15: Lóverseny, futam

Sportklub
11.30: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertongenbosch, elődöntő

Eurosport:
15.30 és 17.40: Tenisz, ATP-torna, Eastbourne, elődöntő
21.00: Ökölvívás, WBO-címmérkőzés, Djeko-Bluemle

Digisport 1
12.25: Vízilabda, férfi Világliga, szuperdöntő

Digisport 2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, elődöntők

június 21., szombat:
——————–
M1
13.45: Forma-1, Osztrák Nagydíj, időmérő edzés
17.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Argentína-Irán
20.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Németország-Ghána
23.46: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Nigéria – Bosznia-Hercegovina

Sport 1
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 1. nap

Sport 2
15.00: Lóverseny, futam

Sportklub
12.00: Tenisz, WTA-torna, ‘s-Hertogenbosch, döntő
22.00: Kosárlabda, ACB Liga, döntő, Real Madrid-FC Barcelona

Eurosport
12.15 és 14.40: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Németország
21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

Eurosport 2
8.30: Ausztrál futball liga, Gold Coast Suns-Geelong Cats
12.15: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Csehország
15.00: Túraautó-világbajnokság, Belgium, Spa-Francorchamps, időmérő edzés
16.00: Tenisz, ATP-torna, Eastbourne, döntő
17.30: Autósport, GP3 sorozat, Salzburg, 1. futam

Digisport 1
14.30: Tenisz, ATP-torna, ‘s-Hertogenbosch, döntő
16.30: Vízilabda, férfi Világliga, szuperdöntő, döntő
20.30: Ökölvívás, WBA középsúlyú címvédő mérkőzés, Murray-Bursak

Digisport 2
14.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, döntő

június 22., vasárnap:
———————
M1
13.30: Forma-1, Osztrák Nagydíj, futam
17.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Belgium-Oroszország
20.40: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Koreai Köztársaság-Algéria
23.46: Labdarúgás, világbajnokság, Brazília, csoportmérkőzés, Egyesült Államok-Portugália

Sport 1
17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 2. nap

Sport 2
15.00: Lóverseny, futam

Eurosport
9.30: Autósport, GP3 sorozat, Salzburg, 2. futam
10.30: Superbike-világbajnokság, Superbike, Misano, 1. futam
11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Spielberg, futam
12.30: Túraautó-világbajnokság, Belgium, Spa-Francorchamps, 1. futam
13.30: Túraautó-világbajnokság, Belgium, Spa-Francorchamps, 2. futam
14.40: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Németország

Eurosport 2
11.30: Superbike-világbajnokság, Supersport, Misano
12.15: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Csehország
13.00: Superbike-világbajnokság, Superbike, Misano, 2. futam
14.00: Superbike-világbajnokság, Superstock, Misano
16.00 és 17.00: Motokrossz-világbajnokság, Németország
18.00: Darts, Angol Open

Digisport 1
10.30: Autósport, GP2 sorozat, Spielberg, 2. futam
11.40: Autósport, Porsche Szuperkupa, Spielberg, futam
12.55: Autósport, GT Open, Jerez, 2. futam
21.00: Autósport, NASCAR, Sonoma Raceway

Digisport 2
4.00: Küzdősport, K1, Glory World Series
9.20: Autósport, GP3 sorozat, Salzburg, 2. futam
11.55: Autósport, F3 Open, Jerez, 2. futam

skt \ spi \ gte

MTI 2014. június 20., péntek 7:50

Hozzászólás