Vb-2014 – A program időrendben

Budapest, 2014. május 12., hétfő (MTI) – Az egy hónap múlva, június 12-én kezdődő XX., brazíliai labdarúgó-világbajnokság menetrendje időrendben magyar idő szerint:

június 12.:
A csoport: Brazília-Horvátország, Sao Paulo 22.00
június 13.:
A csoport: Mexikó-Kamerun, Natal 18.00
B csoport: Spanyolország-Hollandia, Salvador 21.00
június 14.:
B csoport: Chile-Ausztrália, Cuiabá 0.00
C csoport: Kolumbia-Görögország, Belo Horizonte 18.00
D csoport: Uruguay-Costa Rica, Fortaleza 21.00
június 15.:
D csoport: Anglia-Olaszország, Manaus 0.00
C csoport: Elefántcsontpart-Japán, Recife 3.00
E csoport: Svájc-Ecuador, Brazíliaváros 18.00
E csoport: Franciaország-Honduras, Porto Alegre 21.00
június 16.:
F csoport: Argentína – Bosznia-Hercegovina, Rio de Janeiro 0.00
G csoport: Németország-Portugália, Salvador 18.00
F csoport: Irán-Nigéria, Curitiba 21.00
június 17.:
G csoport: Ghána-Egyesült Államok, Natal 0.00
H csoport: Belgium-Algéria, Belo Horizonte 18.00
A csoport: Brazília-Mexikó, Fortaleza 21.00
június 18.:
H csoport: Oroszország-Koreai Köztársaság, Cuiabá 0.00
B csoport: Ausztrália-Hollandia, Porto Alegre 18.00
B csoport: Spanyolország-Chile, Rio de Janeiro 21.00
június 19.:
A csoport: Kamerun-Horvátország, Manaus 0.00
C csoport: Kolumbia-Elefántcsontpart, Brazíliaváros 18.00
D csoport: Uruguay-Anglia, Sao Paulo 21.00
június 20.:
C csoport: Japán-Görögország, Natal 0.00
D csoport: Olaszország-Costa Rica, Recife 18.00
E csoport: Svájc-Franciaország, Salvador 21.00
június 21.:
E csoport: Honduras-Ecuador, Curitiba 0.00
F csoport: Argentína-Irán, Belo Horizonte 18.00
G csoport: Németország-Ghána, Fortaleza 21.00
június 22.:
F csoport: Nigéria – Bosznia-Hercegovina, Cuiabá 0.00
H csoport: Belgium-Oroszország, Rio de Janeiro 18.00
H csoport: Koreai Köztársaság-Algéria, Porto Alegre 21.00
június 23.:
G csoport: Egyesült Államok-Portugália, Manaus 0.00
B csoport: Ausztrália-Spanyolország, Curitiba 18.00
B csoport: Hollandia-Chile, Sao Paulo 18.00
A csoport: Kamerun-Brazília, Brazíliaváros 22.00
A csoport: Horvátország-Mexikó, Recife 22.00
június 24.:
D csoport: Olaszország-Uruguay, Natal 18.00
D csoport: Costa Rica-Anglia, Belo Horizonte 18.00
C csoport: Japán-Kolumbia, Cuiabá 22.00
C csoport: Görögország-Elefántcsontpart, Fortaleza 22.00
június 25.:
F csoport: Nigéria-Argentína, Porto Alegre 18.00
F csoport: Bosznia-Hercegovina – Irán, Salvador 18.00
E csoport: Honduras-Svájc, Manaus 22.00
E csoport: Ecuador-Franciaország, Rio de Janeiro 22.00
június 26.:
G csoport: Egyesült Államok-Németország, Recife 18.00
G csoport: Portugália-Ghána, Brazíliaváros 18.00
H csoport: Koreai Köztársaság-Belgium, Sao Paulo 22.00
H csoport: Algéria-Oroszország, Curitiba 22.00

nyolcaddöntő:
június 28.:
1.: A1-B2, Belo Horizonte 18.00
2.: C1-D2, Rio de Janeiro 22.00
június 29.:
3.: B1-A2, Fortaleza 18.00
4.: D1-C2, Recife 22.00
június 30.:
5.: E1-F2, Brazíliaváros 18.00
6.: G1-H2, Porto Alegre 22.00
július 1.:
7.: F1-E2, Sao Paulo 18.00
8.: H1-G2, Salvador 22.00

negyeddöntő:
július 4.:
1.: 5. nyolcaddöntő győztese-6. nyolcaddöntő győztese, Rio de Janeiro 18.00
2.: 1. nyolcaddöntő győztese-2. nyolcaddöntő győztese, Fortaleza 22.00
július 5.:
3.: 7. nyolcaddöntő győztese-8. nyolcaddöntő győztese, Brazíliaváros 18.00
4.: 3. nyolcaddöntő győztese-4. nyolcaddöntő győztese, Salvador 22.00

elődöntő:
július 8.:
1. negyeddöntő győztese-2. negyeddöntő győztese, Belo Horizonte 22.00
július 9.:
3. negyeddöntő győztese-4. negyeddöntő győztese, Sao Paulo 22.00

a 3. helyért:
július 12.:
a két elődöntő vesztese, Brazíliaváros 22.00

döntő:
július 13.:
a két elődöntő győztese, Rio de Janeiro 21.00

sgj \ sag

MTI 2014. május 12., hétfő 6:00

Hozzászólás