Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2014. május 9., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

május 9., péntek:
—————–
Duna
15.30: Labdarúgás, NB II, ZTE FC-Szolnoki MÁV FC

Sport 1
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-torna, Baku, 1. nap
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Puskás Akadémia

Sport 2
15.30: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Svájc-Oroszország
19.45: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Szlovákia-Csehország

Sport M
20.15: Lóverseny, futam

Sportklub
20.30: Labdarúgás, francia másodosztályú bajnokság, SM Caen-Tours FC

Eurosport
11.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Németország-Svájc
16.00: Kerékpár, Dunkerque-i körverseny, 3. szakasz
18.30: Kerékpár, Giro d’Italia, Olaszország, 1. szakasz, csapatidőfutam

Eurosport 2
10.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Hollandia-Törökország
15.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Skócia-Portugália
17.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, Málta-Anglia

Digisport 1
0.45: Labdarúgás, Libertadores Kupa, negyeddöntő, Lanús-Bolivar
3.00: Labdarúgás, Libertadores Kupa, negyeddöntő, Atletico Nacional-Defensor Sporting
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid, negyeddöntők
18.15: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, Szolnoki Dózsa-Közgép – ZF-Eger

Digisport 2
15.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid, nyolcaddöntők

május 10., szombat:
——————-
M1
13.45: Forma 1, Spanyol Nagydíj, időmérő edzés

Duna
14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Ferencváros-Diósgyőri VTK

Sport 1
3.30 Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Chicago Blackhawks
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, PMFC-Matias – Mezőkövesd-Zsóry
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Videoton-Kaposvár
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, DVSC-Teva – Újpest
22.15: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Martin Gethin-Darryl Matthews

Sport 2
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-torna, Baku, 2. nap
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Rayo Vallecano
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia

Sport M
15.00: Lóverseny, futam

Sportklub
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Udinese
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille

Eurosport
14.30: Kerékpározás, Giro d’Italia, 2. szakasz
17.30: Kerékpározás, Danquerque-i négynapos verseny, 4. szakasz
19.00: Salakmotor, legjobb párosok

Eursoport 2
11.30: Ausztrál futball, Ausztrál Futball Liga, Melbourne-Western Bulldogs
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-VFB Stuttgart

Digisport 1
11.30: Tenisz, WTA-torna, Madrid, elődöntők
15.30: Tenisz, ATP Masters, Madrid, negyeddöntő
18:20: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

Digisport 2
15.35: Autósport, GP2, Barcelona, 1. futam
17.15: Autósport, GP3, Barcelona, 1. futam
19.00: Tenisz, ATP Masters, Madrid, elődöntő
21.30: Autósport, IndyCar, Indianapolis

május 11., vasárnap:
——————–
M1
13.30: Forma 1, Spanyol Nagydíj, futam
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Győri ETO FC-Budapest Honvéd

Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Córdoba-Zaragoza
14.00: Cselgáncs, Grand Slam-torna, Baku
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Málaga
23.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

Sport 2
13.15: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Dundee United
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Barcelona

Sport M
15.00: Lóverseny, futam
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 28. forduló, Haladás-Paks

Sportklub:
0.55: Labdarúgás, MLS, NY Red Bulls-Chicago Fire
7.00: Atlétika, IAAF World Challenge, Tokió
12.30: Kosárlabda, ACB Liga, Valencia Basket Club-Cajasol
14.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli
19.00: Kézilabda, férfi NB I, döntő, Pick Szeged – MKB-MVM Veszprém

Eurosport
9.30: Autóverseny, GP3, Barcelona, 2. futam
10.30: Motorsport, szuperbike-vb, Olaszország, 1. futam
11.45: Autóverseny, Porsche Szuperkupa, Valencia
13.00: Autóverseny, FIA túraautó-világbajnokság, Diósförgepatony, Szlovákia
14.30: Kerékpározás, Giro d’Italia, 3. szakasz
17.30: Autóverseny, FIA túraautó-világbajnokság, Diósförgepatony, Szlovákia, 8. futam
23.00: Kerékpározás, Kaliforniai körverseny, 1. szakasz

Eurosport 2
9.00: Kerékpár, Azerbajdzsáni körverseny, 5. szakasz
11.30: Motorsport, szupersport-világbajnokság, Olaszország
13.00: Motorsport, szuperbike-világbajnokság, Olaszország
14.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Spanyolország
15.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Németország

Digisport 1
2.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights, Bermane Stiverne-Cris Arreola
9.20: Autósport, GP3, Barcelona, 2. futam
10.30: Autósport, GP2, Barcelona, 2. futam
11.40: Autósport, Porsche szuperkupa, Barcelona
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, utolsó forduló

Digisport 2
14.00: Tenisz, ATP Masters, Madrid, páros döntő
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, utolsó forduló
19.00: Tenisz, ATP Masters, Madrid, döntő

scp \ sgr \ sag

MTI 2014. május 9., péntek 5:00

Hozzászólás