Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

Budapest, 2014. május 2., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Sports TV
május 2., péntek:
—————–
Duna
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, MVM-Paks – Kecskeméti TE Phoenix Mecano

Sport M
20.15: Lósport, futam

Eurosport:
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, elődöntő, Sheffield
14.00: Kerékpár, török körverseny, 6. szakasz

Eurosport 2
11.30 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Portugália

Digisport
8.55: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
9.50: Motorsport, MotoGP, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés
10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 5. mérkőzés, PEAC-Pécs – PINKK Pécsi 424
20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Lille

Digisport 2
13.05: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés
14.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés
15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

május 3., szombat:
——————
M1
14.50: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Budapest, Győri Audi ETO KC-FC Midtjylland

Duna
14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Budapest Honvéd-Videoton FC

Sport 1
15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Újpest-MTK Budapest
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Mezőkövesd-Zsóry – Ferencváros
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Puskás Akadémia-Győri ETO FC

Sport 2
16.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, FC Barcelona-Getafe
18.00: Labdarúgás, Segunda División, 37. forduló, Alcorcón-Sporting
22.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, Valladolid-Espanyol

Sport M
15.00: Lósport, futam

Sportklub
18.55: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-New England Revolution

Eurosport
11.00, 15.30, 20.30: Sznúker, világbajnokság, elődöntő, Sheffield
14.30: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Hungaroring, időmérő
18.30: Autósport, Endurance-világbajnokság, Spa-Francorchamps

Eurosport 2
9.00: Kajak-kenu, világkupa, Milánó
11.00: Autósport, Auto GP, Hungaroring, 1. futam
12.00: Kerékpár, török körverseny, 7. szakasz
13.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Portugália
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, 33. forduló, Freiburg-Schalke 04
17.30: Tenisz, ATP-torna, elődöntő, Portugália

Digisport 1
4.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights
8.55: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.50: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.50: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő
13.25: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő
14.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Budapest, Győri Audi ETO KC-FC Midtjylland
17.05: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Budapest, Vardar Szkopje-Buducsnoszt Podgorica
20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, döntő, Fiorentina-Napoli

Digisport 2
13.40: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, West Ham United-Tottenham Hotspur
15.50: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, Manchester United-Sunderland
18.15: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, Everton-Manchester City
20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco – ZF-Eger

május 4., vasárnap:
——————-
M1
16.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Budapest

Duna
13.20: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Hungaroring, futam
16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, DVTK-Szombathelyi Haladás

Sport 1
12.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, Almería-Real Betis
17.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, Levante-Atlético Madrid
21.00: Labdarúgás, Primera División, 36. forduló, Real Madrid-FC Valencia

Sport 2
2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, 1. mérkőzés, Anaheim Ducks-Los Angeles Kings
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló, Lombard Pápa Termál FC – DVSC-TEVA

Sport M
15.00: Lósport, futam

Sportklub
9.00: Atlétika, Hamburg Marathon
12.15: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Real Madrid-CAI Zaragoza
14.45: Labdarúgás, Serie A, 36. forduló, Catania-AS Roma
19.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Barcelona-Laboral Kutxa
20.55: Labdarúgás, MLS, FC Dallas-New York Red Bulls

Eurosport
12.15: Autósport, Auto GP, Hungaroring, 2. futam
13.15: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Hungaroring, 5. futam
14.15: Autósport, FIA túraautó-világbajnokság, Hungaroring, 6. futam
15.15 és 20.30: Sznúker, világbajnokság, döntő, Sheffield

Eurosport 2
8.30: Ausztrálfutball, liga, 7. forduló, West Coast Eagles-Fremantle
11.30: Kajak-kenu, világkupa, Milánó
12.00: Kerékpár, török körverseny, 8. szakasz
15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, 33. forduló, Erzgebirge Aue-SC Paderborn 07
17.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Portugália

Digisport 1
10.55: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Motorsport, világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, futam
14.10: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, bronzmérkőzés, Budapest
16.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Budapest
20.30: Labdarúgás, Serie A, 36. forduló, AC Milan-Internazionale

Digisport 2
11.50: Autósport, F3 Open, Nürburgring, 2. futam
12.50: Autósport, GT Open, Nürburgring, 2. futam
14.25: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, Arsenal-West Bromwich Albion
16.55: Labdarúgás, Premier League, 37. forduló, Chelsea-Norwich City
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Olympique Lyon

sgj \ slr \ hgp

MTI 2014. május 2., péntek 8:00

Hozzászólás